Підшипник Ступиці MAN TGA F2000


Підшипник Ступиці Ман
Розмір 70*130*57
MAN F2000,f90,m2000, DAF bus
528983b
06324990043
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | MAN |
| Сумісність з моделлю | F2000, TGA |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | FAG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
| Ширина | 57.5 мм |
| Код запчастини | 528983b |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 06.32499.0043, 06.32499.0081 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | MAN |
| Модель | F2000 |
| Сумісність з: | MAN F2000 1994-2000, MAN TGA 2000- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 910 ₴




