Гільза циліндра om366 РЕМОНТ 97.5мм гільза Mercedes ом366 OM314 OM352 РЕМОНТ


1 120 ₴
- Готово до відправки
- Код: om366REM2
+380 (68) 725-22-08
Viber- +380 (95) 528-51-52 WhatsApp
- +380 (68) 725-22-08 Viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гільза циліндра OM366 гільза Mercedes ом366 OM314 OM352 om366REM2
РОЗМІР SEMI всередині — під розточку!
Суха гільза циліндра;
| Діаметр циліндра (D) | 97,5 mm |
| Складаний діаметр (A) | 101 mm |
| Діаметр бурту (C) | 104 mm |
| Висота бурту (H) | 5,2 mm |
| Загальна довжина (L) | 222,0 mm |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Групи kolbenschmidt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | om366REM2 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 120 ₴




