Домкрат 20т гідравлічний низький 19,5 см ТОП!


Домкрат 20т низький гідравлічний
Висота в складеному стані - 195 мм
Макс. вихід штока - 145 мм.
Макс. вихід резбового гвинта - 60 мм
Маса нетто - 11,5 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 20000 кг |
| Висота підйому | 145 мм |
| Висота підхоплення | 60 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 11.5 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 380 ₴




