Сальник колінвала передній SCANIA DC11/DC12/DC16/DT12/DSC12 VICTOR REINZ
920 ₴
- Готово до відправки
- Код: LT2320R
+380 (68) 725-22-08
Viber- +380 (95) 528-51-52 WhatsApp
- +380 (68) 725-22-08 Viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвала передній SCANIA DC11/DC12/DC16/DT12/DSC12
Характеристики:
Внутрішній діаметр – 120 мм
Зовнішній діаметр – 140 мм
висота - 12 мм
Тип сальника валу - ASW
Тип крутіння - праве крутіння
Матеріал - PTFE (політетрафлуороетилен)/ACM (поліакрил-каучук)
Захист від пилу з пилозахисним краєм
Застосовність:SCANIA DC11/DC12/DC16/DT12/DSC12
КОД ТОВАРУ: LT2320
В наявності є різні варіанти та виробники, так само комплектуюче !!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Scania |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | LT2320 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 120 мм |
| Зовнішній діаметр | 140 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Scania |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴




