Сальник колінвала задній SCANIA DC11/DC12/DC16/DT12/DSC12
сальник колінвала задній SCANIA DC11/DC12/DC16/DT12/DSC12
Характеристики:
Внутрішній діаметр – 145 мм
Зовнішній діаметр – 175 мм
висота – 13 мм
Тип сальника валу - ASW
Тип крутіння - лівий крутіння
Матеріал - PTFE (політетрафлуороетилен)/ACM (поліакрил-каучук)
Захист від пилу з пилозахисним краєм
Застосовність:SCANIA DC11/DC12/DC16/DT12/DSC12
КОД ТОВАРУ: LT2321
В наявності є різні варіанти та виробники, так само комплектуюче !!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Scania |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | LT2320 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 145 мм |
| Зовнішній діаметр | 175 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Scania |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 630 ₴




