Сайлентблок ресори передньої MERCEDES ACTROS/ATEGO/AXOR
660 ₴
653,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 223285
+380 (68) 725-22-08
Viber- +380 (95) 528-51-52 WhatsApp
- +380 (68) 725-22-08 Viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок ресори передньої MERCEDES ACTROS/ATEGO/AXOR
Характеристики:
Висота - 96 мм
Внутрішній діаметр – 24 мм
Зовнішній діаметр – 62 мм
Застосовність:
MERCEDES-BENZ ACTROS, ACTROS MP2/MP3, ATEGO, AXOR, AXOR 2, SK
RENAULT TRUCKS D, MAGNUM, PREMIUM 2
В наявності є різні варіанти та виробники, так само комплектуюче !!!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Діаметр внутрішній | 62 мм |
| Діаметр зовнішній | 24 мм |
| Висота | 96 мм |
| Код запчастини | 223285 |
| Кросс-номери | 5010557698 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Renault |
| Сумісність з моделлю | Axor, Actros, Premium, Magnum |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | Atego |
| Сумісність з: | Mercedes-Benz Actros 1996-2002, Mercedes-Benz Axor 2001- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 653,40 ₴




