Колодки гальмівні передні CHEVROLET AVEO CRUZE OPEL ASTRA 1.2-2.0D 05.09- LPR
1 120 ₴
- В наявності
- Код: 05P1581
+380 (68) 725-22-08
Viber- +380 (95) 528-51-52 WhatsApp
- +380 (68) 725-22-08 Viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок CHEVROLET AVEO CRUZE OPEL ASTRA 1.2-2.0D 05.09-
Характеристики:
Монтажна позиція – передня
Ширина – 148.0 мм.
Висота – 60.4 мм
Товщина – 19.0 мм.
Застосовність:
CHEVROLET:
AVEO седан (T300), AVEO Хетчбек (T300), CRUZE (J300), CRUZE Station Wagon (J308), CRUZE Хетчбек (J305)
OPEL:
ASTRA J (P10), ASTRA J GTC, ASTRA J Sports Tourer (P10), ASTRA J седан
В наявності є різні варіанти та виробники, так само комплектуюче !!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Cruze, Astra, Aveo |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | LPR |
| Країна виробник | США |
| Код запчастини | GDB1843 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 13 301 207, 13412272, 13374966 |
| Ширина | 148 мм |
| Висота | 60.4 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Cruze |
| Сумісність з: | Chevrolet CRUZE (J300) 2009-, Chevrolet CRUZE Hatchback (J305) 2011-, Chevrolet CRUZE Station Wagon (J308) 2012-, Chevrolet Cruze RHD 2000-2007, Opel ASTRA J 2009-, Opel ASTRA J Sedan 2012-, Opel ASTRA GTC J 2011-, Opel ASTRA J Sports Tourer 2010-, Chevrolet Astra Sedan 1999-2011 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 120 ₴




