Клапан впускний Mercedes OM364 OM366 Mercedes-Benz 20 градусів

440 ₴
- Готово до відправки
- Код: MB3660040
+380 (68) 725-22-08
Viber- +380 (95) 528-51-52 WhatsApp
- +380 (68) 725-22-08 Viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клапан впускний IN мерседес Mercedes-Benz (OM364/OM366)
| Тип | впускной клапан |
| Пакувальна одиниця | 2 |
| Діаметр головки клапана (D) | 42,0 mm |
| Діаметр стрижня (d) | 9,0 mm |
| Довжина: (L) | 140,5 mm |
| Кут фаски сідла клапана (α) | 20° |
| Обробка стрижня клапана | хромований (Cr) |
| Обробка кінця стрижня | загартований |
| Матеріал 1 | біметалеве виготовлення (A/S) |
Додаткова інформація про продукти

1 матеріал
| A | аустенітна хромонікальмарганцева сталь (1.4871) |
| S | хромокремієва сталь |
Коди:
MB3660040
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | MB3660040 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴




