Кільце ущільнювальне зворотне MAN TGA

Кільце ущільнювальне зворотне MAN TGA
MN26844555
| Зовнішній діаметр | 14.0 мм |
| Внутрішній діаметр | 8.7 мм |
| Товщина | 1.0 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | MN26844555 |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | MAN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴




