Колодки гальмівні FORD Kuga 2 C-MAX задні
Колодки гальмівні FORD Kuga 2 C-MAX задні
| Місце встановлення | Задний |
| Ширина | 123.1 мм |
| Висота | 51.5 мм |
| Висота 2 | 52.0 мм |
| Товщина | 16.6 мм |
| Місце встановлення | задний |
| Гальмівна система | ATE |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | 23482 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault, Saab, Ford |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna, Tourneo Connect, Primera, Megane, Transit Connect, 9-3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 370 ₴




