Підшипник у шків натягувача Mercedes om366 6205 RSR

Підшипник у шків компресора Mercedes om366
Підшипник у шків натягувача Mercedes om366
Підшипник шківа ом366
Підшипник ролика натяжителя mercedes-benz om366 10х17.5х52х32 (вир-во FAG)
| Зовнішній діаметр | 52.0 мм |
| Внутрішній діаметр | 10.0 мм/18.0 мм |
| Ширина | 32.0 мм |
| Вага | 0,36kg |
MB366842518
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | MB366842518 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴




