Наконечник кермової тяги LIEBHER LTM RH Fi66x130 (19) L = 200 M48 Наконечник лібхер


Наконечник кермової тяги Liebherr
Наконечник лібхер
Наконечник важеля підвіски RHT LIEBHERR
Liebherr
LMI 21186
|
Характеристики товару |
|
|---|---|
| Сторона встановлення | Прав |
| Діаметр отвору | 19.0 мм |
| Відстань між монтажними отворами | 130.0 мм |
| Довжина: | 200.0 мм |
| Вага | 6,00kg |
| Тип важеля | Поздовжній важіль |
| Довжина [мм] | 200.0 |
| Зовнішня різь [мм] | M48x1,5 |
| Тип різі | з правою різзю |
| Відстань між отворами кріплення [мм] | 130.0 |
|
Ø отвори [мм] 19
Liebherr LTM 1989 Liebherr HS
|
|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | MEGA |
| Код запчастини | LMI21186 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴




