Ціна за 1 шт.
Наконечник кермової тяги Liebherr
Наконечник важеля підвіски LHT LIEBHERR
Liebherr
LMI21185
2118501
|
Характеристики товару |
|
|---|---|
| Сторона встановлення | Лев |
| Діаметр отвору | 19.0 мм |
| Відстань між монтажними отворами | 130.0 мм |
| Довжина: | 200.0 мм |
| Вага | 6,00kg |
| Тип важеля | Поздовжній важіль |
| Довжина [мм] | 200.0 |
| Зовнішня різь [мм] | M48x1,5 |
| Тип різі | з лівою різзю |
| Відстань між отворами кріплення [мм] | 130.0 |
|
Ø отвори 1 [мм] 19
Liebherr LTM 1989 Liebherr HS
|
|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Auger |
| Код запчастини | LMI21185 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴







