Сальник маточини FRUEHAUF M008892 108x134/153x30

Сальник маточини FRUEHAUF 108x134/153x30
Сальник маточини 1253395 Фрухауф 108x134/153x30
Характеристики:
Внутрішній діаметр [мм]: 108
Зовнішній діаметр [мм]: 153
Висота [мм]: 30
Зовнішній діаметр 1 [мм]: 134
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | LT0037 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 108 мм |
| Зовнішній діаметр | 153 мм |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴




