Клапан редукційний форсунки охолодження поршня MAN D2866 D2876

Клапан форсунки охолодження поршня MAN D2866 D2876
| Внутрішній діаметр | 3.85 мм |
| Length of bolt below the head | 32.0 мм |
| Розмір ключа | 19.0 мм |
| Матеріал | сталь |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | MEGA |
| Код запчастини | 51054057017 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | MAN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴




