Фільтр повітря A152
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purro |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Код запчастини | PUR-HA0012 |
| Висота | 476 мм |
| Внутрішній діаметр | 191 мм |
| Зовнішній діаметр | 303 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 790 ₴





