Підшипник передньої маточини DAF XF95 CF85 50х110x42,25 MAN E2000 MERCEDES ACTROS MP2 / MP3 ATEGO
1 250 ₴
1 230 ₴
- В наявності
- Код: VKHB 2401S
+380 (68) 725-22-08
Viber- +380 (95) 528-51-52 WhatsApp
- +380 (68) 725-22-08 Viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
32310 Підшипник ступиці 50х110x42,25 FE07900 0264102500 VKHB2401S
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Код запчастини | VKHB 2401 S |
| Ширина | 42.3 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 230 ₴




