1694967S Рмк кабіни DAF XF105/95 на сторону

1 530 ₴
1 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 050.563/1
+380 (68) 725-22-08
Viber- +380 (95) 528-51-52 WhatsApp
- +380 (68) 725-22-08 Viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1694967S Рмк кабіни DAF XF105/95 на сторону
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Daf |
| Сумісність з моделлю | 95 XF, XF105 |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 050.563/1 |
| Стан | Новий |
| Висота | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴




