Прокладка кільце термостата DAF MAN RENAULT MAGNUM, PREMIUM, MIDLUM, MIDLINER

340 ₴
- В наявності
- Код: 1661278
+380 (68) 725-22-08
Viber- +380 (95) 528-51-52 WhatsApp
- +380 (68) 725-22-08 Viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка кільце термостата DAF MAN RENAULT MAGNUM, PREMIUM, MIDLUM, MIDLINER
Прокладка кільце термостата Вольво FH12 Рено Магнум
Прокладка кільце термостата Volvo FH12
| Внутрішній діаметр | 53.0 мм |
| Зовнішній діаметр | 68.0 мм |
| Товщина | 6.0 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Volvo, MAN, Renault, Daf |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | DT |
| Код запчастини | 1661278 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 1661278 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴




