Фільтр оливний Mercedes OM366 OM352 Hengst Original


Фільтр оливний Mercedes
OM353, OM366, OM344, OM352
Оливний фільтр МАН, ДАФ
| Розмір А | 82 mm |
| Розмір В | 23 mm |
| Розмір D | 23 mm |
| Розмір H | 195 mm |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Hengst |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | MB3661800 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 237102008 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴




