Сальник колінвала MAN D20 передній (100х130х12) (D2066/D2676).
980 ₴
- Готово до відправки
- Код: AA3806
+380 (68) 725-22-08
Viber- +380 (95) 528-51-52 WhatsApp
- +380 (68) 725-22-08 Viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвала MAN D20 передній (100х130х12) (D2066/D2676).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | MAN |
| Сумісність з моделлю | TGE, TGA, TGL, TGS, TGX |
| Виробник | Victor Reinz |
| Код запчастини | 81-38069-00 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 100 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
| Висота | 12 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴




