Сальник клапана ман 8.163 MAN D0826 Victor Reinz
сальник клапана (D0826)
Сальник клапана MAN D08
Сальник клапана ман д08
Ущільнення штока клапана 10x14/18x11 DEUTZ MAN D0836/D0834/D0826/D0824 LF/LFL/LOH/LUH
MN08750600
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | MN08750600 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 13.6 мм |
| Зовнішній діаметр | 18 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Кросс-номери | 51049020029 |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | MAN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 111 ₴




