Сальник коленвала передній MAN D0824/D0826/D0834/D0836



Сальник коленвала передній MAN D0824/D0826/D0834/D0836
Характеристики:
Внутрішній діаметр: 66
Зовнішній діаметр [мм]: 90
Висота [мм]: 12
Тип сальника валу: BS LA
Тип крутіння: праве крутіння
Матеріал: FPM (Fluor-Kautschuk) Захист від пилу:
з пилозахисним краєм
Герметик: Так
Застосовність:MAN D0824/D0826/D0834/D0836
КОД ТОВАРУ:LT9893
ВИРОБНИК: ELRING
В наявності є різні варіанти та виробники, так само комплектуюче !!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | MAN |
| Сумісність з моделлю | L2000, TGL, M2000 |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | LT9893 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 66 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Кросс-номери | 51.01510.0228, 5101510-0237, 5101510-6009 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | MAN |
| Модель | L2000 |
| Сумісність з: | MAN L2000 1994-2001, MAN LE 2001-2005, MAN TGL 2005, MAN TGM 2005- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴




