Сальник колінвала DAF CF85 XF105 MX265/MX300/MX340/MX375

Сальник коленвала DAF CF85 XF105 MX265/MX300/MX340/MX375
Характеристики:
Висота [мм]: 16
Матеріал: NBR (бутадієн-нітрильний каучук)
Внутрішній діаметр: 134
Зовнішній діаметр [мм]: 161
Тип крутіння: праве крутіння
Застосування: DAF: CF, CF 85, XF, XF 105
КОД ТОВАРУ: DF717401P
ВИРОБНИК: PAYEN
В наявності є різні варіанти та виробники, так само комплектуюче !!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Виробник | PAYEN |
| Код запчастини | DF717401P |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 134 мм |
| Зовнішній діаметр | 161 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daf |
| Модель | XF105 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴




