Сальник колінвала задній Мерседес OM601/602 STD
Сальник коленвала задній Мерседес OM601/602 STD
Характеристики:
Монтажна позиція - задн
Внутрішній діаметр – 93.0 мм
Зовнішній діаметр – 114.0 мм
Товщина – 13.0 мм
Матеріал - FPM
Тип різьблення - лівосторонній
Застосовність:
КІД ТОВАРУ: 95943
ВИРОБНИК: VICTOR REINZ
В наявності є різні варіанти та виробники, так само комплектуюче !!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 95943 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0020302624, A 002 030 26 24, A 000 030 52 24, 0000305224 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | T1, T1/TN, Vito, LN, Sprinter, Vario |
| Внутрішній діаметр | 93 мм |
| Зовнішній діаметр | 114 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Діаметр | 89 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | Sprinter, T1, T1/TN, LN, LK/LN2, Vito, Vario |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | Sprinter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴




