Сальник колінвала задній у КОРПУСІ Mercedes Sprinter Vito OM601/OM602/OM603/OM605/OM611 ELRING

1 020 ₴
- В наявності
- Код: 90002E
+380 (68) 725-22-08
Viber- +380 (95) 528-51-52 WhatsApp
- +380 (68) 725-22-08 Viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвала задній Mercedes Sprinter Vito OM601/OM602/OM603/OM605/OM611
Характеристики: (133.5x93x15.5)
Застосовність:
- Mercedes: C-Class, E-Class, G-Class, M-Class, S-Class, Sprinter, V-Class, Vito
КІД ТОВАРУ: 90002
В наявності є різні варіанти та виробники, так само комплектуюче !!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, E-Class, G-Class, Vito, C-Class, Sprinter |
| Об'єм двигуна | 2.9 куб. см |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 90002 |
| Внутрішній діаметр | 93 мм |
| Зовнішній діаметр | 133.5 мм |
| Ширина | 15.5 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Кросс-номери | a6110100114 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | Sprinter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴




