Сайлентблок ресори (задній) Renault MASCOTT
Сайлентблок ресори (задній) Renault MASCOTT
Характеристики:
Внутрішній діаметр – 16.0 мм
Зовнішній діаметр – 51.0 мм
Довжина – 70.0 мм
Застосування: Renault MASCOTT Platform/Chassis MASCOTT Van
КІД ТОВАРУ: 537367
ВИРОБНИК: STR Польща
В наявності є різні варіанти та виробники, так само комплектуюче !!!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Mascott |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 51 мм |
| Висота внутрішня | 70 мм |
| Код запчастини | 537367 |
| Кросс-номери | 5010537367 |
| Виробник | STR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Mascott |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴




