Фільтр паливний MAN F2000 Ман L2000 командор MB (prod.Mahle)

Фільтр паливний MAN F2000 Ман командор MB
Код:
51125030030
51125030031
WDK724
WDK725
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | MAN |
| Сумісність з моделлю | M2000, L2000 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Види палива | Дизель |
| Код запчастини | KC102 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | WDK725 |
| Довжина | 154 мм |
| Висота | 154 мм |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Діаметр вхідного отвору | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | MAN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 534,60 ₴




