Сальник коленвала задний MAN TGA 120х140х13 D2866 D2865 D2066 Victor Reinz

1 010 ₴
- В наявності
- Код: MN12014013
+380 (68) 725-22-08
Viber- +380 (95) 528-51-52 WhatsApp
- +380 (68) 725-22-08 Viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала ман задний MAN D28
Сальник коленвала ман задний MAN TGA 120х140х13 D2866 D2066
Сальник коленвала ман задний MAN D28 D2865
120х140х13
MAN:
?L, E2000, EL, F2000, F8, F9, F90, F90 Unterflur, FOC, HELICON, HOCL, LION?S CITY, LION?S CLASSIC, LION?S COACH, LION?S COMFORT, LION?S REGIO, LION?S STAR, M90, N?, ND, NG, NL, R, S?, SD, SG, SL, SL II, SR, TGA, TGS I, TGX I
MN12014013
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | MN12014013 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 120 мм |
| Зовнішній діаметр | 140 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Сумісність з моделлю | F2000, E2000, TGE, TGA, TGL, TGS, TGX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | MAN |
| Модель | TGA |
| Сумісність з: | MAN L2000 1994-2001, MAN M2000 1996-2005, MAN F2000 1994-2000, MAN TGL 2005, MAN TGA 2000-, MAN TGX 2007- , MAN TGS 2007- , MAN TGM 2005- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴




