Радіокерована машинка металічна RC Rock Leader 1:18 (2.4 GHz)


899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5948596
+380 (68) 725-22-08
Viber- +380 (95) 528-51-52 WhatsApp
- +380 (68) 725-22-08 Viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіокерована машинка металічна RC Rock Leader 1:18
Технічні характеристики:
📏 Масштаб: 1:18
⚙️ Привід: 4WD (повний)
🔋 Живлення: 1 Акум 700 мАг (в комплекті)
📡 Тип управління: радіо (2.4 GHz)
🧱 Матеріали: алюміній + ударостійкий пластик
📦 Розміри: 18 x 13 x 10 см
⚖️ Вага: 450 г
Машинка RC Rock Leader
Пульт управління
Акум 700 мАг
Інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mega |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Колір корпусу | Червоний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 700 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 25 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Висота | 10 мм |
| Вага | 450 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴




