Диск гальмівний VOLVO FH 434*45 передній/задній з монтажним комплектом (не вентельований)
4 220 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VO39271
+380 (68) 725-22-08
Viber- +380 (95) 528-51-52 WhatsApp
- +380 (68) 725-22-08 Viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний VOLVO FH 434*45 передній/задній (не вентельований)
| Діаметр | 434 мм |
| Вага | 34 кг |
| Товщина | 45 мм |
Код товару: VO39271
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | FH, FH 12, FH 13, FH 16 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | FRENKA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | VO39271 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 220 ₴




