Ящик для інструмента ЗІП 80L вантажний пластиковий 655X530X660
Ящик для інструмента ЗІП вантажний пластиковий 655X530X660 80L
Ящик для інструменту (скриня) 80L 5504A SERTPLAS вантажний
Габаритні розміри: 655 x 530 x 660 мм.
Об'єм: 80 літрів.
Матеріал: Високоякісний поліпропілен, стійкий до агресивного середовища, палива та низьких температур.
Універсальний ящик для зберігання інструментів, засобів фіксації вантажу та приладдя ЗІП. Встановлюється на вантажівки (MAN, Mercedes-Benz, DAF, Volvo), а також на причепи та напівпричепи (Schmitz, Krone, Koegel). Завдяки своїм габаритам часто використовується як підрамний ящик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Sertplas |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Шухляда |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 655 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Висота | 660 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 850 ₴




