Датчик температури чорний (60мм) IVECO EUROSTAR, STRALIS, TRAKKER
460 ₴
- Готово до відправки
- Код: LT28381
+380 (68) 725-22-08
Viber- +380 (95) 528-51-52 WhatsApp
- +380 (68) 725-22-08 Viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик температури чорний (60мм) IVECO EUROSTAR, STRALIS, TRAKKER
Датчик температури охолоджуючої рідини M12x1.5 (2 контакти) IVECO / RVI / VOLVO
Основні характеристики:
Розмір різьби: M12 x 1,5.
Довжина: 60 мм.
Кількість контактів: 2 (два).
Розмір під ключ: 19 мм.
Колір ізолятора: Чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | NEW HOLLAND, Deutz-Fahr, John Deere, Iveco |
| Призначення | Датчик температури навколишнього середовища |
| Тип запчастини | Аналог |
| Стан | Новий |
| Виробник | DT |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | LT28381 |
| Загальна довжина | 60 мм |
| Напруга | 24 В |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Кількість контактів | 2 |
| Довжина | 60 мм |
| Колір гнізда | Чорний |
| Сумісність з моделлю | EuroStar, Trakker |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴




