Фільтр повітряний (367x241x40) Case IH, John Deere, New Holland, Hitachi, Hyundai

2 520 ₴
- В наявності
- Код: P607557
+380 (68) 725-22-08
Viber- +380 (95) 528-51-52 WhatsApp
- +380 (68) 725-22-08 Viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний (367x241x40) Case IH, John Deere, New Holland, Hitachi, Hyundai
Повітряний фільтр панелі (основної/безпеки) для спецтехніки та тракторів
Основні характеристики:
-
Розміри: 367х241х40 мм.
-
Довжина: 367.0 мм.
-
Ширина: 241.00 мм.
-
Висота (товщина): 40.0 мм.
-
- BMC PROFESSIONAL
- CASE IH MAGNUM, STEIGER
- MASSEY FERGUSON MF 8700
- NEW HOLLAND T8, T9
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | NEW HOLLAND, Terex, CATERPILLAR, CASE IH, Hyundai, HITACHI, John Deere |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | SF-filter |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Код запчастини | SL82023 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | SL82023 |
| Довжина | 381 мм |
| Ширина | 241 мм |
| Висота | 59 мм |
| Форма фільтра | Круглий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з моделлю | X40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 520 ₴




