Лампочки H7 LED 24V комплект 2 шт. H7 LED ECE 30 W, 6500 K, 3000 LM, PX26d
1 460 ₴
- Готово до відправки
- Код: H7LED24V
- +380 (95) 528-51-52 WhatsApp
- +380 (68) 725-22-08 Viber
Лампочки H7 LED 24V комплект 2 шт. H7 LED ECE 30 W, 6500 K, 3000 LM, PX26d
Високотехнологічні світлодіодні лампи (LED) головного світла з цоколем H7 призначені для встановлення в бортову мережу з напругою 24V.
Технічні характеристики:
-
Тип цоколя: H7 (ECE).
-
Посадкова база: PX26d.
-
Робоча напруга: 24V (спеціально для вантажної та спецтехніки).
-
Потужність: 30W (одної лампи).
-
Світловий потік: 3000 LM (люмен).
-
Колірна температура: 6500K (кристально холодне біле світло).
-
Тип охолодження: Активне (високошвидкісний кулер/радіатор для ефективного відведення тепла).
-
Термін служби: Понад 30 000 годин стабільної роботи.
-
Комплектація 2 лампи у фірмовому захисному пакованні
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H7 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Колірна температура | 6500K |
| Код запчастини | H7LED24V |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | H7 |
- Ціна: 1 460 ₴




