Подушка пневматичної підвіски BPW, пневморессора BPW 30K 940MB без склянки


2 060 ₴
2 010 ₴
- Готово до відправки
- Код: BPW30K
+380 (68) 725-22-08
Viber- +380 (95) 528-51-52 WhatsApp
- +380 (68) 725-22-08 Viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка пневматичної підвіски BPW ECO PLUS без склянки
Подушка пневматичної підвіски, пневморессора BPW 30K 940MB без склянки
Характеристика:
Зовнішній діаметр [мм]: 260,0
Товщина [мм]: 430,0
Додаткова інформація: без поршня
Розмір зовнішньої різі: M12 x 1,75, M16 x 2, M22 x 1,5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип техніки | Причіп |
| Мінімальна висота | 260 мм |
| Максимальна висота | 430 мм |
| Код запчастини | BPW30K |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 010 ₴




