Диск гальмівний MAN F2000 Командор 437*135, 10 шпильок (вентельований) передній
6 580 ₴
- В наявності
- Код: MAN0009
+380 (68) 725-22-08
Viber- +380 (95) 528-51-52 WhatsApp
- +380 (68) 725-22-08 Viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний MAN F2000 Командор 437*135, 10 шпильок (вентельований) передній
В наявності різні виробники
| Діаметр | 437 мм |
| Висота | 135 мм |
| Вага | 37,5 кг |
| Кількість отворів під шпильки | 10 |
| Товщина | 45 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Країна виробник | Угорщина |
| Код запчастини | MAN0009 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 580 ₴




