Диск гальмівний MAN L2000 (330*104) передний
Диск гальмівний MAN L, M2000 330*104
передній 10 болтів (вентельований)
| Діаметр | 330 мм |
| Висота | 104 мм |
| Вага | 17 кг |
| Кількість отворів під шпильки | 10 мм |
| Товщина | 34 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | man30026 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 860 ₴




