Диск тормозной MAN F2000, TGA, TGX передний
Диск гальмівний MAN F2000, TGA, TGX передній 12 болтів (вентильований)
Виробник CEI - Італія!
| Діаметр | 432 мм |
| Висота | 130 мм |
| Вага | 37 кг |
| Кількість отворів під шпильки | 12 |
| Товщина | 45 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CEI |
| Країна виробник | Італія |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | man30040 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | MAN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 130 ₴




