Диск гальмівний манга MAN F2000, TGA, TGX задній

4 420 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: man30041
+380 (68) 725-22-08
Viber- +380 (95) 528-51-52 WhatsApp
- +380 (68) 725-22-08 Viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний манга задній MAN TGA
Гальмівний диск ED 020 10 на MAN TGA, F2000, TGX
MAN F2000, TGA, TGX 432*135 задній 10 болтів (вентельований)
| Діаметр | 432 мм |
| Висота | 135 мм |
| Вага | 38 кг |
| Кількість отворів під шпильки | 10 |
| Товщина | 45 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eker |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 81508030041 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | MAN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 420 ₴




