Гальмівний диск Gigant/SMB/Kogel/Fruehauf 430x45
6 380 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 186.101-00A
+380 (68) 725-22-08
Viber- +380 (95) 528-51-52 WhatsApp
- +380 (68) 725-22-08 Viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний 13162025 FRUEHAUF 430*155, 10 болтів
Гальмівний диск Gigant/SMB/Kogel/Fruehauf 430x45
| Діаметр | 430 мм |
| Висота | 155 мм |
| Вага | 36,5 кг |
| Кількість отворів під шпильки | 10 |
| Товщина | 45 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Зовнішній діаметр | 430 мм |
| Виробник | Profit |
| Товщина | 45 мм |
| Країна виробник | Чехія |
| Код запчастини | 186.101-00A |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | М069018 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 380 ₴




