Диск гальмівний BPW 377*170 10 шпильок (вентельований)
Диск гальмівний BPW 377*170, 10 шпильок (вентельований)
| Діаметр | 377 мм |
| Висота | 170 |
| Вага | 28,5 кг |
| Кількість отворів під шпильки | 10 |
| Товщина | 45 |
Код товару: BPW8348
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Зовнішній діаметр | 377 мм |
| Код запчастини | BPW8348 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 915 ₴




