Диск гальмівний BPW ECO+ 377*159, 10 болтів (вентельований)
4 450 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: BPW388341
+380 (68) 725-22-08
Viber- +380 (95) 528-51-52 WhatsApp
- +380 (68) 725-22-08 Viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний BPW ECO+ 377*159, 10 болтів (вентельований)
| Діаметр | 377 мм |
| Висота | 160 мм |
| Вага | 27 кг |
| Кількість отворів під шпильки | 10 |
| Товщина | 45 мм |
Код товару: BPW388341
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | BPW388341 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 450 ₴




