Диск гальмівний саф
SAF 430*130, 12 болтів
| Діаметр | 430 мм |
| Висота | 130 мм |
| Вага | 31,5 кг |
| Кількість отворів під шпильки | 12 |
| Товщина | 45 мм |
OE:
4079000501,
4079000500,
4079000502
- Saf 4079000502
- Valeo 187075
- Beral BCR201A
- Ferodo FCR201A
- Sbp 02SA001
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eker |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 4079000501 |
| Країна виробник | Туреччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 330 ₴




