Диск гальмівний SCANIA R4 R5
Диск гальмівний SCANIA 4, 5 серія
430*132 передній/задній 10 болтів (вентельований)
| Діаметр | 430 мм |
| Висота | 132 мм |
| Вага | 30,5 кг |
| Кількість отворів під шпильки | 10 |
| Товщина | 45 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eker |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | SC02272 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 255 ₴




