Диск гальмівний VOLVO FH
430*45 перед/зад (вентельований)
| Діаметр | 434 мм |
| Висота | 220 мм |
| Вага | 26 кг |
| Товщина | 45 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eker |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | VO15093 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 980 ₴




