Гальмівний диск меритор
21225115, 3218G1333 на напівпричіп
| Діаметр | 378 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 27 кг |
| Кількість отворів під шпильки | 10 |
| Товщина | 45 мм |
OE:
Pe automotive 26600000
Peters man 26600000
TEMPLIN 03.110.4200.390
CAR 15036
E.T.F. 19P6150
STELLOX 8500812SX
STELLOX 8500822SX
21225115,31788700400,TTBR1210,03.110.4200.390
3218G1333,215.112,RD 31.788.700.40
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eker |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 21225115 |
| Країна виробник | Туреччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 300 ₴




