Підшипник маточини бпв саф MERCEDES BPW 80x130x37
підшипник маточини бпв саф MERCEDES BPW 80x130x37
Характеристики:
Внутрішній діаметр 80 мм
Зовнішній діаметр 130 мм
Ширина: 38,3 мм.
Применимость: MERCEDES-BENZ ACTROS, ACTROS MP2 / MP3, ACTROS MP4 / MP5, ANTOS, AROCS, ATEGO, ATEGO 2, ATEGO 3, ATRON, AXOR, AXOR 2, LK/LN2, OH, TOURINO (O 510), TOURO (O 500)
КОД ТОВАРА: 33116
У наявності є різні варіанти та виробники, так само комплектує!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Axor, Atego, AXOR 2, ANTOS, AROCS, TOURINO, TOURO, ATEGO 2 2004-, Actros |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
| Ширина | 38.3 мм |
| Код запчастини | 33116 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | Actros |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴




