Прокладка ГБЦ SCANIA DC12–DC16

Прокладка ГБЦ SCANIA DC12–DC16
прокладка ГБЦ Scania 4
Подходит для грузовых автомобилей и автобусов SCANIA различных серий (4-series, K-series, P/G/R/T-series, а также модели IRIZAR, OMNICITY, OMNIEXPRESS, OMNILINK).
SC3488510
Діаметр — 133 мм
Товщина — 1 мм
Прокладка металоеластомірна
Виробництво — Німеччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Scania |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | SC3488510 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 29370 |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Scania |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴




