Пластина ресори BPW бпв
Розміри:
140*100*5 (мм), отвір 56 мм
(є різні розміри)
Коди:
BP2130328
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 114213 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | сталь |
| Основні | |
| Максимальне навантаження | 1000 кг |
| Вага | 1 |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Габаритні розміри ресори | |
| Довжина ресори | 140 мм |
| Товщина аркушів | 5 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴




